Programma SV Urk
Zaterdag 19 november 2022
Urk JO9-1 - Alcides JO9-1 08.30
Urk JO13-2 - Heerenveen JO13-2 09.00
Urk MO15-1 - Olympia'28 MO15-1 09.00
Urk MO13-2 - Joure SC MO13-2 09.00
Urk MO13-3 - FC Wolvega MO13-1 09.00
Urk JO14-2 - SEH JO14-1 09.30
Urk JO10-2 - Alcides JO10-1 09.45
Urk MO11-1 - IJVV MO11-2 09.45
Urk JO19-1 - Nunspeet JO19-1 10.00
Urk JO16-1 - CSV '28 JO16-1 10.00
Urk JO15-1 - Quick'20 JO15-1JM 10.00
Urk JO11-1 - Blesse De JO11-1 10.00
Urk MO13-1 - VEV'67 MO13-1 10.30
Urk JO15-4 - Flevo Boys JO15-2 11.15
Urk JO13-5 - Urk JO13-4 11.15
Urk 3 - DZOH 2 12.15
Urk JO17-2 - Flevo Boys JO17-2 12.15
Urk JO17-4 - VENO JO17-1 12.15
Urk JO13-3 - Akkrum JO13-1 12.15
Urk MO17-1 - QVC MO17-1 13.00
Urk MO17-2 - Olde Veste'54 MO17-1 13.00
Urk 6 - Oudega 1 14.30
Urk 7 - RKO 2 14.30
Urk 10 - Jubbega O23-1 14.30
Urk 11 - Heerenveense Boys 9 14.30
Urk JO19-3 - Urk JO19-2 14.30
UIT Aanvang/Vertrek
Heerenveen JO17-2 - Urk JO17-5 09.00/07.45
Olde Veste'54 JO14-2 - Urk JO14-4 09.00/07.45
IJVC/Blauwh. JO12-1 - Urk JO12-1 09.00/07.45
DWP JO11-1JM - Urk JO11-2 09.00/07.45
Staphorst JO10-1 - Urk JO10-1 09.00/07.35
ReadS/Mildam JO13-1 - Urk JO13-6 09.30/08.15
Waterpoort Boys 4 - Urk 8 10.30/09.15
Olympia'28 JO15-1 - Urk JO15-2 10.30/09.15
Creil-Bant JO15-1 - Urk JO15-3 10.30/09.30
Unicum JO14-2 - Urk JO14-3 10.30/09.30
Genemuiden MO15-2 - Urk MO15-2 10.30/09.15
Blauw Wit '34 JO17-1 - Urk JO17-1 11.40/10.00
RKO JO19-1JM - Urk JO19-4 12.30/11.30
Tonego JO17-1 - Urk JO17-3 12.30/11.30
Heerenveen JO13-1 - Urk JO13-1 12.30/11.00
ADO '20 O23-1 - Urk O23-1 12.45/10.00
Nieuweschoot 1 za. - Urk 9 14.00/12.45
Excelsior'31 - Urk 14.30/11.30
FC Klazienaveen VR1 - Urk VR1 14.30/12.15
Flevo Boys 2 - Urk 2 15.00/13.45
Heerenveense Boys 3 - Urk 5 15.15/14.00
Jeugdvoetbal
JO6-1 Cherwood - JO6-4 ToTec 08.30
JO6-2 KBO - JO6-3 ESU 08.30
JO7-4 Schol - JO7 08.30
JO7-3 Stobastone - JO7-1 Albert Heijn 08.30
JO7-2 Jumbo - JO7-5 Schilders Wakker 08.30
JO8-1 Noordzee int. - JO8-6 Werckpost 08.30
JO8-2 Neerlandia - JO8-5 Visco 08.30
JO8-3 Seacon - JO8-4 Sea Frozen 08.30
JO9-3 Bangma Verp. - JO9-7 Marion R. 08.30
JO9-4 De Flux - JO9-6 Olieh. K. de Boer 08.30
JO9-5 Hoekman S. - JO9-2 Braveheart 08.30
JO9-9 Van Slooten - JO9-8 Piet Brouwer 08.30
JO10-4 Flevo Pallets - JO10-8 Sea Fresh 08.30
JO10-5 J vd Fant - JO10-7 VCU 08.30
JO10-6 Korf Vis - JO10-3 Dayseaday 08.30
JO11-3 Brouwers M. - JO11-11 Lum&Lup 10.30
JO11-4 Boni - JO11-10 Klif18 10.30
JO11-5 De Bolder - JO11-9 Intert./Koster 10.30
JO11-6 De Jong Inst. - JO11-8 Hoekstra A. 10.30
JO11-7 Flynth Acc. - JO11-12 Rabobank 10.30