
Schoolplein ds. E. du Marchie van Voorthuysenschool helemaal vol met springkussens; leerlingen maken mooiste sprongen tijdens Nationale Buitenspeeldag
AlgemeenHet schoolplein van de ds. E. du Marchie van Voorthuysenschool stond vrijdag helemaal vol met springkussens. Alle leerlingen, maar ook sommige leerkrachten maakten de mooiste sprongen op de springkussens tijdens de Nationale Buitenspeeldag.
Van al dat springen kregen de kinderen natuurlijk dorst, van de Verkeerscommissie van de school (die deze dag heeft georganiseerd) kreeg iedereen een pakje drinken met een suikerspin. Ter afsluiting was er voor elke leerling een bakje patat met frikandel. Directeur Wijma laat weten trots te zijn op zulke vrijwilligers op zijn school.