Afbeelding
Het Urkerland

Urk wint in knotsgek duel van DVS’33

Sport

Er gebeuren best wel eens gekke dingen op sportpark De Vormt, maar wat zich vanmiddag bij het duel tussen Urk en DVS’33 voordeed, is zelden vertoond op het Urker voetbalveld. Het elftal van trainer Mark Looms draaide in de laatste twintig minuten van de wedstrijd tegen de nummer twee van de Derde Divisie A, een 0-3 achterstand om in een 4-3 overwinning.

Heel lang leken de gasten uit Ermelo er met de drie punten van door te gaan. Na een kleine 70 minuten spelen stond er een 0-3 voorsprong op het scorebord en leek de wedstrijd gespeeld. De spelers van Urk wisten echter nog een ultieme krachtsinspanning te leveren, die in de resterende minuten zelfs nog de overwinning opleverde. Het zorgde voor ongekende vreugdetaferelen bij de spelers en supporters van Urk. Een prachtige driepunter, die weer hoop en vertrouwen geeft voor de komende weken.   

Urk-DVS’33 4-3 (0-1)

Scheidsrechter: R. Brinkman
Toeschouwers: 750
Scoreverloop: 45+2. Nicky van Hilten 0-1, 65. Benjamin Roemeon 0-2, 67. Owen Müller 0-3, 70. Pieter Brands (pen) 1-3, 76. Riekelt Nentjes 2-3, 90. Riekelt Nentjes 3-3, 90+6. Harmen de Boer 4-3
Gele kaart: 19. Louw Post, 67. Richard Strijker, 74. Jent de Ridder, 93. Iede Nentjes (Urk), 93. Jan van Willige (DVS’33)
Rode kaart: 93. Benjamin Roemeon (DVS’33)

Opstelling Urk: Richard Strijker, Iede Nentjes, Iede den Dulk, Johannes Schrijver, Jent de Ridder, Lucas Nagel, Louw Post (64. Pieter de Boer), Jan Ras (64. Harmen de Boer), Lucas Schraal (27. Maarten Verbaan), Pieter Brands, Jarno Westerman (79. Hessel Ras)